Відслідковування транспорту Львова тимчасово недоступне

10 березня вночі у м. Страсбург сталася пожежа у дата-центрі одного з найбільших європейських провайдерів хмарних сервісів, послуги якого використовував у тому числі й оператор моніторингу громадського транспорту Львова та області. Саме у цьому дата-центрі знаходились сервери, що збирали інформацію про місцезнаходження львівського транспорту та транслювали її іншим користувачам, в тому числі й сервісу CityBus. Тому відслідковування транспорту Львова та області тимчасово недоступне. Спеціалісти оператора працюють над переносом та відновленням роботи свого сервісу, але швидких результатів, на жаль, очікувати не варто - процес може тривати кілька днів.

Як можна було зрозуміти з вищенаведеного, відсутність транспорту ніяк не пов'язана із оновленням додатка. Нова версія 2.2.3, розповсюдження якої почалося ще з 9 березня, містить лише незначні зміни косметичного характеру - можливість вимкнути відображення точок інтересу (POI) у налаштуваннях карти.

Про відновлення можливості відслідковувати транспорт всім користувачам CityBus Львів буде надіслано сповіщення. Приносимо вибачення за спричинені незручності.

Оновлено: Орієнтовно о 20-й годині 12 березня оператор моніторингу відновив трансляцію даних місцезнаходження громадського транспорту Львова.