Новини

25.07.2022 12:40
Відновлення відслідковування транспорту міста Дніпро

5 місяців тому, на початку війни, з міркувань безпеки було вимкнено моніторинг транспорту міста Дніпро. Впродовж цього періоду містяни були змушені подовгу чекати на зупинках потрібний транспорт, адже кількість останнього зменшилась, тож, відповідно, інтервали зросли. Сумнівно, що ворог міг би використати відслідковування транспорту для прицілювання безпосередньо по рухомому складу, адже попасти по рухомим цілям - надскладне завдання, особливо якщо мова йде про технології загарбника, які залишились у минулому столітті. А от скупчення людей на зупинках, які очікують на транспорт, - зовсім інша річ. До того ж, Дніпро залишалось чи не єдиним містом, у якому перестав працювати моніторинг транспорту - навіть у Миколаєві та Харкові, які знаходяться значно ближче до лінії зіткнення та досить часто зазнають обстрілів, аналогічні сервіси продовжували працювати (за винятком часу, коли транспорт не працював взагалі). Тож міська влада Дніпра таки дослухалась до правильних аргументів і врешті решт дала дозвіл на відновлення відслідковування транспорту! Це дасть змогу пасажирам не стояти довгий час на спекотних зупинках в очікуванні потрібних їм автобусів, трамваїв чи тролейбусів, а прийти незадовго до прогнозованого прибуття транспорту.

Більше
15.05.2022 16:03
Відновлення роботи громадського транспорту Харкова

Починаючи з 16 травня починається процес відновлення громадського транспорту у Харкові. Поступово буде запущено рух транспорту на частині маршрутів існуючої до війни мережі (з певними змінами) та впроваджено кілька нових маршрутів, щоб забезпечити сполучення між районами міста. Перелік маршрутів та орієнтовна дата запуску кожного зазначені у таблицях нижче.

Більше
27.11.2021 10:35
З'явилася можливість відслідковувати громадський транспорт Вінниці

Сервіс CityBus запрацював у ще одному місті. Щоправда, поки що відслідковування транспорту онлайн у Вінниці працює в експериментальному режимі. А це значить, що робота цієї функції та її якісні показники не гарантовано! У будь-який момент відображення руху транспорту може бути обмежено або взагалі припинено. Також часом можливі неспівпадіння дійсних маршрутів окремих транспортних засобів із тими, що зазначені у додатку.

Більше
14.05.2021 10:14
Відслідковування маршруток Запоріжжя - вже у CityBus

З 13 травня стали доступні дані місцезнаходження транспорту майже 2 десятків маршрутів маршрутних таксі! Тож тепер у додатку CityBus наявний не лише муніципальний транспорт Запоріжжя (автобусні, тролейбусні, трамвайні маршрути), а й значна частина маршруток. Процес підключення транспорту триває, тому відображуватись можуть не всі рухомі одиниці. З часом кількість маршруток (як і кількість доступних для відслідковування маршрутів) буде зростати.

Більше
17.03.2021 19:05
Відновлено відслідковування муніципального транспорту Запоріжжя

Цього тижня у Запоріжжі було змінено оператора моніторингу громадського транспорту – у попереднього оператора ТОВ "Дозор Україна", що родом із Житомира, закінчився термін угоди, тож місто вирішило передати відповідні функціональні обов'язки до місцевого комунального підприємства "Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту". Не завжди такий непростий процес проходить гладко – про це вам, наприклад, можуть розповісти мешканці Луцька або Кривого Рогу, які в аналогічній ситуації кілька місяців не мали можливості бачити місцезнаходження потрібного їм транспорту (у останньому з перелічених міст, Кривому Розі, моніторинг не працює й досі – вже понад 4 місяці). На щастя, у Запоріжжі перехідний період тривав значно менше – інформація про транспорт почала зникати у суботу попереднього тижня, а у другій половині середи її трансляція в повній мірі була відновлена уже від нового сервісу. На даний момент, як і раніше, у сервісі CityBus доступно відслідковування всього муніципального транспорту, а також додались два маршрути маршрутних таксі - 55-й та 69-й. Міські чиновники обіцяють найближчим часом підключити до системи моніторингу руху транспорт всіх приватних перевізників.

Більше
10.03.2021 11:03
Відслідковування транспорту Львова тимчасово недоступне [Оновлено 12.03]

10 березня вночі у м. Страсбург сталася пожежа у дата-центрі одного з найбільших європейських провайдерів хмарних сервісів, послуги якого використовував у тому числі й оператор моніторингу громадського транспорту Львова та області. Саме у цьому дата-центрі знаходились сервери, що збирали інформацію про місцезнаходження львівського транспорту та транслювали її іншим користувачам, в тому числі й сервісу CityBus. Тому відслідковування транспорту Львова та області тимчасово недоступне. Спеціалісти оператора працюють над переносом та відновленням роботи свого сервісу, але швидких результатів, на жаль, очікувати не варто - процес може тривати кілька днів.

Більше
09.06.2020 18:05
Маршрутки та автобуси Дніпра вже наявні у CityBus!

Відтепер у додатку CityBus з'явився весь транспорт Дніпра, що оснащений GPS-трекерами! Ще зовсім нещодавно інформацією про місцезнаходження транспорту автобусів/маршруток розпоряджалась компанія-монополіст, яка мало того, що отримувала за свої послуги досить немалі гроші, при цьому ще й відмовлялась надавати дані як місту, так і стороннім сервісам. Однак минулого місяця оператора моніторингу автотранспорту у Дніпрі врешті було змінено на іншого, який на виконання Закону України "про доступ до публічної інформації" надав можливість отримувати інформацію про місцезнаходження громадського транспорту стороннім сервісам. При цьому ще й забезпечивши доволі гарні інтервали між оновленнями, що дуже позитивно впливає на точність алгоритмів визначення перебування транспорту у режимі реального часу. І хоч поки залишаються певні нюанси з невірною прив'язкою частини транспорту до маршрутів, проте відтепер весь транспорт Дніпра доступний для відслідковування у сервісі CityBus

Більше
14.05.2020 17:12
Сервіс CityBus - відтепер і в Києві!

Сервіс CityBus, що ось уже 3 роки допомагає тисячам пасажирів встигати на потрібний їм транспорт, нарешті став доступний для жителів та гостей столиці України. При цьому було змінено формат сервісу - якщо раніше для кожного міста був наявний окремий додаток, то починаючи відсьогодні - більшість міст доступні у єдиному додатку CityBus. До вже наявних міст додалося ще 2 нових - Київ та Дніпро, які відтепер доступні "під одним дахом". Додаток наявний у ранньому доступі у Google Play

Більше
14.05.2020 15:14
Електротранспорт Дніпра стало відслідковувати зручніше

Адже тепер моніторинг тролейбусів та трамваїв міста на Дніпрі став доступний у сервісі CityBus! Додаток відсьогодні наявний у ранньому доступі у Google Play:

Більше
14.05.2020 12:06
Новий етап у розвитку сервісу CityBus
14 травня розпочався новий етап у розвитку сервісу CityBus. Саме в цей день був опублікований новий додаток, що об'єднує всі міста, в яких офіційно працює сервіс, а саме:
  • Дніпро (електротранспорт)
  • Київ (Київпастранс)
  • Луцьк
  • Львів
  • Маріуполь
  • Миколаїв
  • Полтава
  • Суми
  • Харків (електротранспорт)

Разом із додатком сервіс CityBus вперше з'явився у 2 містах мільйонниках - Київ (доступна інформація по комунальному транспорту КП "Київпастранс", що включає в себе всі тролейбусні, трамвайні та автобусні маршрути Києва) та Дніпро (в наявності наразі лише інформація по електротранспорту).

Більше