Імітація руху транспорту

Місцезнаходження одиниці транспорту передається не постійно, а лише кілька разів на хвилину. Однак отриманої інформації про координати, швидкість та напрям руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою вірогідністю передбачити, де у реальному часі знаходиться транспорт.

Більше

Персоналізація маркерів транспорту

Якщо вас не влаштовує стандартний маркер, що використовується для позначення транспорту на карті, його вигляд дуже легко можна змінити під власні уподобання. 

Більше

Візуалізація швидкості та напряму

Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухаються потрібний вам транспорт. В залежності від швидкості змінюється розмір зафарбованої ділянки білого кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрям руху.

Більше

Кольорова диференціація маршрутів

Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже кожен з обраних маршрутів відрізняється не лише номером, а й кольором. А якщо такий підхід вам не до душі, в [Налаштуваннях] можна вибрати й інший варіант – окремий колір для видів транспорту

Більше

Актуальна інформація

CityBus обробляє отримані дані, щоб інформувати вас про актуальну на даний момент інформацію.

Більше

Розумний огляд

При збільшенні масштабу на карті з'являється весь транспорт, що обладнаний gps-трекерами, а не лише вибрані маршрути. Масштаб, при якому вмикається даний режим, можна вибрати в [Налаштуваннях].

Більше

Обране

CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів і застосовувати їх всього у пару тапів по екрану. Зберегти можна не лише набори маршрутів, а й "розумні зупинки", тобто зупинки, по яким можна дізнаватись час прибуття транспорту, що курсує через них.

Більше

Пошук маршрутів

CityBus містить функцію пошуку маршрутів – потрібно лише обрати дві точки (або почати вводити назву зупинки чи адресу та обрати з запропонованих підказок). Додаток покаже всі маршрути, що мають зупинки поблизу обраних місць. Якщо прямих маршрутів виявиться менше двох, будуть запропоновані також варіанти з пересадкою.

Більше

Слідкування за транспортом

Це режим, у якому центр карти закріплюється на реальній позиції обраного транспортного засобу. Кожен раз, коли додаток отримує дані місцезнаходження транспорту, центр карти переміщується до останнього актуального значення позиції обраного транспортного засобу.

Більше