5000 завантажень і нова версія

Зовсім нещодавно додаток CityBus Луцьк перетнув позначку у 5000 завантажень! Звісно, не у всіх користувачів додаток залишився на їхньому девайсі - на жаль, багато видалень було, наприклад, в період, коли не працював МАК, хтось завантажував та видаляв додаток просто з цікавості (чимало "цікавих" є й з-за кордону), а були й такі, що видалили, бо замість маршруток отримували лише повідомлення про відсутні актуальні дані. В останньому випадку, як виявилось, проблема була у невірних налаштуваннях часу - адже для функціонування однієї з особливостей CityBus, а саме анімації переміщення маршруток, потрібні були досить точні налаштування часу на телефоні/планшеті. Саме так, у минулому часі, адже після випуску нової версії, навіть цього вже непотрібно, відтепер додаток синхронізує свій внутрішній час з сервером CityBus.

Синхронізація часу - це лише невеличка частинка змін, що приносить із собою версія 1.2. Чимало уваги приділено покращенню користування пошуком маршрутів - зроблено суттєвий редизайн, додано функціонал, а також з'явилася можливість пошуку маршрутів з пересадками. Якщо у результаті пошуку знайдено менше двох прямих маршрутів, буде здійснено пошук маршрутів з пересадкою. Ось неповний список змін у пошуку:

  • пошук маршрутів з пересадками, якщо знайдено менше двох прямих
  • швидкий доступ до параметрів пошуку
  • очистка обраних точок (як разом, так і по одній)
  • фокусування на обраній точці (при тапі на самій точці, або на аналогічній іконці біля поля вводу адреси)
  • встановлення поточного місцезнаходження точкою пошуку
  • відображення зупинок при збільшеному масштабі та можливість вибору зупинки у якості точки пошуку тапом на ній
  • відображення області, обмеженої радіусом пошуку навколо обраної точки, в якій буде проводитись пошук зупинок
  • оновлена карта проїзду для результату пошуку з повним шляхом маршруту (двома, якщо є пересадка) та зупинками на ньому; зупинки, на яких можна здійснити пересадку виділені окремим кольором

На цьому зміни не закінчуються. Якщо у вас є пропозиції для розширення функціоналу додатка - скористуйтеся формою зворотного зв'язку нижче.

Оновлена версія вже найближчим часом буде доступною всім користувачам CityBus Луцьк!