Лучани гідно оцінили додаток CityBus Луцьк

Останній тиждень додаток CityBus Луцьк переживає стрімке зростання завантажень - кількість встановлень вже перевалила за 2 тисячі й продовжує збільшуватись. Найактивніша фаза росту розпочалась від моменту опублікування новини про появу додатку в луцьких групах соцмереж. Лучани почали активно цікавитись додатком та поширювати його друзям. Також значно збільшилась кількість відвідувачів сайту.

Стрімкий ріст завантажень супроводжувався також і гарними (зрідка й не дуже :) ) оцінками та відгуками - адже у порівнянні з існуючими аналогами  CityBus Луцьк надає більше можливостей, та й просто значно гарніший та зручніший у користуванні. Тому користувачі не лише схвально відгукуються про додаток, а й пропонують не зупинятися лише на місті Луцьку, а й залучати інші міста.

На жаль, не обійшлося й без невдоволених - деякі користувачі залишили невиправдано низькі оцінки, вказавши при цьому, м'яко кажучи, сумнівні причини. Бо як інакше можна назвати 2 бали від користувача Zimbochka Zimbochka з формулюванням "відсутня можливість ручного вводу адреси початку та кінця маршруту" - адже у інших додатків взагалі така функція, як пошук маршрутів, відсутня. А пошук з введенням адреси планується додати у одній з наступних версій додатку, над якими вже йде робота.  Іноді масла у полум'я підливали з перебоями працюючий сервіс МАК та водії маршрутних таксі, що полюбляють їздити без ввімкнених GPS-трекерів, що вилилось у кілька низьких оцінок. З більш адекватними та активними користувачами вдавалося обговорити їх претензії за допомогою електронної пошти.

Розповіли про додаток і у новинах місцевої преси, щоправда, читаючи деякі з цих новин, закрадається думка - а чи людина їх писала, бо складені вони з уривків речень, при чому деякі утворені таким чином фрази зовсім не відповідають дійсності. Тим не менше, навіть така згадка про додаток на своїх сторінках вносить свій вклад у популяризацію CityBus Луцьк у нашому місті, а тому заслуговує на подяку. Ось, можливо не повний, перелік згадок:
Конкурент, Волинь24Вісник+К, ВолиньPost, Волинське агенство розслідуваньВолинська правда

Залишайтеся з нами, попереду вас чекає ще чимало нового!