Актуальна інформація

CityBus обробляє отримані дані, щоб інформувати вас про актуальну на даний момент інформацію.

Більше

Обране

CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів і застосовувати їх всього у пару тапів по екрану. Зберегти можна не лише набори маршрутів, а й "розумні зупинки", тобто зупинки, по яким можна дізнаватись час прибуття транспорту, що курсує через них.

Більше

Розумний огляд

При збільшенні масштабу ви будете бачити весь транспорт, що обладнаний gps-трекерами, а не тільки обрані маршрути. Масштаб, при якому вмикається даний режим, можна вибрати в налаштуваннях.

Більше

Пошук маршрутів

Чи пам'ятаєте ви всі маршрути, що їздять вашим містом? Навіть якщо відповідь на це питання - "так", завжди можуть трапитись зміни, про які ви не будете знати. CityBus містить функцію пошуку маршрутів - потрібно лише обрати дві точки (або почати вводити адресу та обрати з запропонованих підказок). Додаток покаже всі маршрути, що мають зупинки поблизу обраних місць (якщо прямих маршрутів виявиться менше двох, будуть запропоновані також варіанти з пересадкою).

Більше

Анімація руху в реальному часі

Місцезнаходження одиниці транспорту передається не постійно, а лише кілька разів на хвилину. Але це не означає, що переміщення маркера на екрані повинно відбуватись лише стрибками. Отриманої інформації про координати, швидкість та напрям руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою вірогідністю передбачити, де у реальному часі знаходиться транспорт. Відображення переміщення на карті анімоване, практично без перестрибування.

Більше

Оптимізація використання трафіку

Показати поточне розміщення транспорту без використання передачі даних неможливо. Але все решту - як от показ інформації по маршруту, схем проїзду, зупинок, пошук - не лише можливо, а й потрібно здійснювати без використання мережі. Саме так це реалізовано у CityBus - вся необхідна інформація міститься в додатку й не потребує завантаження. 

Більше

Візуалізація швидкості та напряму

Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухаються потрібний вам транспорт. В залежності від швидкості змінюється розмір зафарбованої ділянки білого кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрям руху.

Більше

Кольорова ідентифікація маршрутів

Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже кожен з обраних маршрутів відрізняється не лише номером, а й кольором. 

Більше

Слідкування за транспортом

Це режим, у якому центр карти закріплюється на реальній позиції обраного транспорного засобу. Кожен раз, коли додаток отримує дані місцезнаходження транспорту, центр карти переміщується до останнього актуального значення позиції обраного транспортного засобу.

Більше